1. kolo Krajského přeboru družstev v kategorii atletických přípravek

11.05.2012 09:04

Dne 27.4.2012 se naše atletická přípravka zúčastnila 1. kola Krajského přeboru v Čáslavi.

V naší skupině B bylo 9 družstev. Každé družstvo mohlo mít až 10 členů ve věku 8-11 let. Závodilo se ve skoku z místa, v hodu kriketovým míčkem, v běhu na 60m a běžela se štafeta 8x100m. Naše družstvo bylo ve složení: Kateřina Hošková, Jana Kotrhonzová, Michala Vlčková, Věra Gärtnerová, Marie Vyhnálková, Marek Jirků, Kryštof Kohout, Adam Krischke, Matouš Kruppa, Tomáš Vedral.

Celkově jsme se umístili na 1. místě se 380 body. Děti podaly pěkné a vyrovnané výkony.

Nejlépe jsme si vedli ve skoku z místa, výkonem 197cm jednoznačně zvítězil Matouš Kruppa, 3. byl Kryštof Kohout se188cm, 5. místo obsadila Věra Gärtnerová a Adam Krischke se 178cm a 7. místo obsadila Marie Vyhnálková se 177cm.

V běhu na 60m byl Matouš zase mezi nejlepšími, obsadil 2. místo v čase 9,2 vteřiny, na 4. místě se umístila Jana Kotrhonzová a Kryštof Kohout časem 9,4 vteřiny.

V hodu kriketovým míčkem byl nejlepší Kryštof Kohout  hodem 27,82m, na 9.místo a 25,65m dohodila Věra Gärtnerová , 10. byl Adam Krischke hodem 25,47m. Štafeta doběhla jako 1.

Přesto, že atl. oddíl Sokola Říčany a Radošovice nemá tak pěkný atl. stadion a takové podmínky pro trénování, jako mají v Čáslavi, jsou naši malí atleti velkou nadějí.

Celkové výsledky zde:1. kolo KP_Caslav_27_04_12.pdf (43,4 kB)